FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM

CS-Clan forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 <GHOSTR1DER>

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
GHOSTR1DER

GHOSTR1DER


Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.01.2009
Godina : 31

<GHOSTR1DER> Empty
PočaljiNaslov: <GHOSTR1DER>   <GHOSTR1DER> Icon_minitimePet Jan 16, 2009 11:25 am

Pozdrav ljudi ja sam <GHOSTR1DER>,inace pravo mi je ime Nikola veliki prijatelj Pabla i ostalix clanowa eXp,swi misli da sam imao cit na Karavozdu alfa,zato sto necu da ga posaljem banshoot al to nije tacno ja sam banshoot poslao na deo za KaravozdBETA i potom ga obrisao stacemi a onda glawni za taj deo BigUncle tako nesto ga je obrisao i reko da ga ponowo okacim na deo za Karawozd ja sam mu reko da sam ga ja obriso i da ga on pogleda i jawi dojcinu al on nije hteo i sta ja sad da radim misle swi da sam citer ubijem zvera on kaze ghost znamo da si imao cit al necemo jbg,nema weze izvinite za owoliko OOOFFF topic al da pohvalim odlican wam je sajt,zz

P.S sta je sa Pablom e i on takodje admin owde Smile
Nazad na vrh Ići dole
pablito




Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.01.2009
Godina : 33
Lokacija : NBGD blokovi

<GHOSTR1DER> Empty
PočaljiNaslov: Re: <GHOSTR1DER>   <GHOSTR1DER> Icon_minitimePon Jan 19, 2009 1:25 pm

poz ghost!!! ja znam da nisi imao chit to sto oni lupaju nema veze,uzivaj!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
<GHOSTR1DER>
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM :: Predstavljanje Članova foruma-
Skoči na: