FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM

CS-Clan forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 pablo komentar

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
pablito




Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.01.2009
Godina : 33
Lokacija : NBGD blokovi

pablo komentar Empty
PočaljiNaslov: pablo komentar   pablo komentar Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 4:45 pm

vec 2 god mi se to desava i ja kao neverujem u to nisam sujetan ali to je tako jeste kada odigram kaldionicu sam i nikome ne pokazujem tiket dobijem svaki drugi put a ako je nesto toliko sigurno i ja kazem nekome da to odigra to nece doci npr da kazem barsa-zvezda 1 nece biti nikada vise nepricam nista
Nazad na vrh Ići dole
3BEP-exp
Admin
3BEP-exp


Broj poruka : 112
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

pablo komentar Empty
PočaljiNaslov: ...   pablo komentar Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 11:36 am

Jao Pablo ne seri molim te da dobijes uvek...nema coveka koji je u plusu na kladionici...
Ne kazem,ima ljudi koji znaju,dobijaju itd,ali da su u plusu ,o nema...TVRDIM!!!
U plusu na kladzi mozes biti samo ako imas mnoooooogo para da ulozis pa postoje neke kombinacije tipa ono juris odredjenu ekipu koja je dobra i retko gubi,npr mancester,igras svako kolo "x",i kako puknes iz kola u kolo povecavas ulog npr pocnes sa 1000din-puknes,sl nedelje isto na "x" 2000 din-opet puknes,sl nedelje 4000din-opet puknes i sve tako...Sto kasnije dodje (a KAD-TAD mora doci "x") tebi je bolje,tj vece pare dobijas...
Uh kad bi imao toliko kesa,i jos da dodje negde posle 20 nedelja...olalalalala...Sracinajte Shocked !!!
lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-experience.serbianforum.info
pablito




Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.01.2009
Godina : 33
Lokacija : NBGD blokovi

pablo komentar Empty
PočaljiNaslov: ///   pablo komentar Icon_minitimePon Feb 16, 2009 6:56 am

da ali za tu kombinaciju moras da imas barem 20000 hiljada,da imam te pare ne bih ni igrao kladzu
Nazad na vrh Ići dole
3BEP-exp
Admin
3BEP-exp


Broj poruka : 112
Datum upisa : 12.01.2009
Godina : 35
Lokacija : Beograd

pablo komentar Empty
PočaljiNaslov: ...   pablo komentar Icon_minitimePon Feb 16, 2009 1:01 pm

pablito ::
da ali za tu kombinaciju moras da imas barem 20000 hiljada,da imam te pare ne bih ni igrao kladzu
Ja sam i rekao "mnooogo" para,za mene 200 000 jeste mnogo,pa 99% ljudi igra kladzu jer je navuceno a ne zato sto nema pare...
A ti koji igraju kladzu a nemaju pare su budale teske,dzabalebarosi i klosari... Umesto da rade nesto,nadaju se kladzi...LOL lol!
afro
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-experience.serbianforum.info
Sponsored content





pablo komentar Empty
PočaljiNaslov: Re: pablo komentar   pablo komentar Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pablo komentar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» |experience| pablo
» PABLO DAJ NEKI TIKET!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM :: ZABAVA :: Kladionica-
Skoči na: